Opisy problemów skórnych

MAŁO ELASTYCZNA SKÓRA, ZWIOTCZENIA SKÓRY

zwiotczała-skóra-brzucha-po-ciąży-RDSZwiotczenia takie występują głównie w obszarach brzucha po ciąży lub po odchudzaniu. U niektórych kobiet po porodzie skóra brzucha jest nadmiernie rozciągnięta, brak jej elastyczności, zwisa i tworzą się na niej fałdki. Skóra wygląda jak skóra kobiety w podeszłym wieku i często budzi u jej właścicielek wiele negatywnych odczuć.

Zabieg uelastyczniający może być wykonywany przy pomocy Urządzenia RadioFreqeuncy (fale radiowe).

Zabieg polega na wolnych, kolistych ruchach głowicą emitującą fale radiowe po skórze pokrytej żelem zwiększającym przenikanie fal w głąb tkanki. Na skutek oddziaływania fal radiowych podbudzona zostaje odbudowa włókien kolagenowych i elastyny. Skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. Zabieg falami radiowymi stosowany jest także w zabiegach redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu.

Zabiegami uelastyczniającymi skórę są też mocne peelingi, mezoterapia mikroigłowa, zabiegi silnie odżywcze.

 

PRZEBARWIENIA

przebarwieniaRDSPrzebarwienia skórne to brązowe plamy na skórze spowodowane nadmiernym zgromadzeniem brązowego barwnika skóry ( melaniny) w jednym miejscu w skórze. Przebarwienia tworzą się często na skutek wystawionych na słońce świeżych ran np. potrądzikowych oraz na skutek zaburzeń hormonalnych w organizmie np. w okresie ciąży.

Zabieg wykonywany jest przy pomocy preparatów silnie rozjaśniających. W naszym Salonie dysponujemy różnymi zabiegami rozjaśniającymi tak aby klient mógł dopasować zabieg do swojego stylu życia. Zabiegi rozjaśniające przebarwienia najlepiej wykonywać wczesną wiosną lub jesienią.

Najczęściej aby rozjaśnić przebarwienie należy wykonać od 4-6 delikatniejszych zabiegów. W przypadku bardzo ciemnych, trudnych do usunięcia przebarwień polecamy Kurację Cosmelan. Zabieg polega na: odtłuszczeniu skóry wacikiem nasączonym preparatem z zestawu Cosmelan a następnie nakłożeniu na skórę maski Cosmelan. Maskę klient zmywa samodzielnie w domu wodą po upływie kilku godzin. Czas wyznaczany jest indywidualnie. Klient dodatkowo przez miesiąc po zabiegu używa codziennie specjalnego kremu z zestawu Cosmelan, który wliczony jest w cenę zabiegu. Zabieg Cosmelan jest uważany obecnie za najskuteczniejszy z zabiegów wybielających biorąc pod uwagę także zabiegi z wykorzystaniem laserów i innych sprzętów. W naszym gabinecie dostępne są także peelingi rozjaśniające oraz rozjaśniające zabiegi z użyciem ampułek wybielających.

TRĄDZIK, ZASKÓRNIKI, WĄGRY, PRZETŁUSZCZANIE SIĘ SKÓRY

Trądzik-zaskórniki-RDS-300x203Leczymy każdą formę trądziku- od przetłuszczania się skóry poprzez wągry, drobne zaskórniki oraz przewlekły nasilony trądzik naciekowy. Przewlekły trądzik naciekowy objawia się licznymi zmianami trądzikowymi ( potocznie: pryszcze) w stanie zapalnym bolesne, zaczerwienione, opuchnięte z wydzieliną ropną. Powierzchnia skóry nie jest gładka, lecz mocno zniekształcona, zmiany na jej powierzchni przypominają wypukłe na średnio 1 cm ?kratery? o czerwonym zabarwieniu z wydzieliną ropną. Gdy jest nieleczony lub do leczenia dojdzie zbyt późno często na twarzy pozostają blizny na skutek obumarcia tkanki w miejscach infekcji ropnych.

Przebieg zabiegu zależny jest od formy trądziku, rodzaju skóry. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się PEELING KWASEM MIGDAŁOWYM ? działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, reguluje pracę gruczołów łojowych ? zmniejsza wydzielanie serum, złuszcza zaskórniki.

 

CELLULIT

cellulit-RDS1-300x197Cellulit to defekt kosmetyczny obejmujący najczęściej uda i pośladki polegający na odkładaniu się pod powierzchnią skóry złogów tkanki tłuszczowej i zbędnych produktów przemiany materii toksyn. Skóra dotknięta cellulitem nie jest gładka, lecz tworzą się w niej twardsze i luźniejsze obszary, w które skóra delikatnie się zagłębia tworząc efekt ?skórki pomarańczowej? ? zagłębienia jak na jej powierzchni. Nieleczony cellulit może przekształcić się w bolesną chorobę cellulitis, podczas której duże złogi twardej tkanki uciskają na żyły ograniczając prawidłowe krążenie.

Zabieg wykonywany jest przy pomocy sprzętu emitującego Fale Radiowe, masażu próżniowego, mezoterapii mikroigłowej lub sprzętu do Liposukcji Ultradźwiękowej. Zabieg polega na przyłożeniu głowicy do skóry pokrytej żelem ułatwiającym przenikanie fali ultradźwiękowej w głąb skóry i ruchach po jej powierzchni. Na skutek oddziaływania fali ultradźwiękowej na komórki tkanki tłuszczowej dochodzi do rozbicia tych komórek a dzięki temu drobne cząstki tkanki tłuszczowej mogą zostać łatwo usunięte z organizmu człowieka wraz z produktami przemiany materii. Zabieg stosowany jest w celu modelowania ciała, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

 

ROZSTĘPY

rozstępy-RDSRozstępy spowodowane są uszkodzeniem tkanki właściwej skóry na skutek jej rozerwania w wyniku zbyt szybkiego przyrostu tkanki mięśniowej lub tłuszczowej. Tkanka w danym miejscu pęka w wyniku nadmiernego rozciągania. W tym miejscu tworzą się czerwone pręgi na skórze, które z czasem zmieniają kolor na biały w wyniku tworzenia się blizny.

Zabieg wykonywany jest przy pomocy mikrodermabrazji, lasera biostymulującego, aparatu RadioFrequency, oraz silnym peelingom.

ZMARSZCZKI

zmarszczki-300x199To załamania w skórze na skutek częstych ruchów mimicznych. W naszym salonie oferujemy bardzo dużo zabiegów odmładzających. Do takich zabiegów należą między innymi: Zabiegi Falami Radiowymi RF, mezoterapia mikroigłowa, peelingi kwasowe i ziołowe, zabiegi odmładzające opierające się na sile preparatów profesjonalnych.

 

BLIZNY

świeże-blizny1-RDS-244x300Blizny to ubytki w tkance właściwej na skutek ran i infekcji. Redukujemy blizny każdego rodzaju: po trądziku, operacjach, oparzeniach, ranach.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera biostymulującego odbudowę skóry oraz aparatu do Mikrodermabrazji Diamentowej , mocnym peelingom kwasowym lub ziołowym. Zabieg mikrodermabrazji polegający na przyłożeniu do skóry głowicy pokrytej drobnym pyłem diamentowym a następnie ruchach po jej powierzchni. Pył diamentowy podczas ruchu głowicy po skórze delikatnie ściera mechanicznie naskórek tworząc pożądany efekt mikro uszkodzenia skóry. Organizm reaguje w tym miejscu wzmożoną odbudową tkanki, dzięki czemu nowo odbudowana skóra jest zdrowsza i z mniejszą liczbą uszkodzeń niż poprzednia starsza skóra. Głowica dodatkowo zasysa skórę dzięki czemu w okolicy poddanej zabiegowi zwiększa się ukrwienie tkanki co sprzyja większemu jej dotlenieniu a dzięki temu odbudowa skóry przebiega na najwyższym poziomie. Zabieg jest bardzo skuteczny w całkowitej eliminacji płytkich blizn i redukcji rozstępów w stanie zapalnym oraz przyczyniają się do spłycenia głębszych i starszych blizn.

ZAPISY na zabiegi Salon RDS: 788 905 224
dzień i godzina zabiegu ustalana jest indywidualnie
możliwość umówienia się także na wykonanie zabiegu wieczorem lub w niedziele